Řetězové kontejnery - Vanové

Maloobjemové kontejnery pro nakladače vybavené řetězovým systémem mají všestranné použití v nejrůznějších hospodářských odvětvích. Jsou určeny pro manipulaci, ukládání a přepravu průmyslových a komunálních odpadů, sypkých materiálů, železného šrotu či stavebních hmot. Vanové kontejnery dodáváme i ve zpevněném provedení, v symetrické či asymetrické formě, otevřené nebo uzavřené s víky, pro snadnější vysypávání s výklopným čelem. Vanové kontejnery jsou vyráběny dle normy DIN 30 720 a splňují tak nejvyšší požadavky, co se týče kvality a spolehlivosti. Kontejnery jsou podle potřeby lakovány v nejrůznějších odstínech barev RAL. Navrhneme i atypické provedení kontejneru, které bude odpovídat individuálním potřebám zákazníka.

Vana – otevřená symetrická, asymetrická a s výklopným čelem

Otevřený vanový kontejner v těchto provedeních slouží ke svozu a sběru komunálních odpadů, ke skladování a přepravě stavebních materiálů a sutí, štěrku, zeminy, železného šrotu a dalších průmyslových materiálů. Sklopné čelo umožňuje snadnější plnění a vysypávání kontejneru.

Vana – uzavřená s plastovými víky

Uzavřený vanový kontejner s plastovými víky slouží ke svozu a sběru komunálních odpadů, ke skladování a přepravě stavebních materiálů a sutí, štěrku, zeminy, železného šrotu a dalších průmyslových materiálů. Odpružená víka s možností uzamčení chrání uskladněné a přepravované materiály před povětrnostními vlivy.

Vana – uzavřená s ocelovými víky

Uzavřený vanový kontejner s ocelovými víky slouží ke svozu a sběru komunálních odpadů, ke skladování a přepravě stavebních materiálů a sutí, štěrku, zeminy, železného šrotu a dalších průmyslových materiálů. Odpružená víka s možností uzamčení chrání uskladněné a přepravované materiály před povětrnostními vlivy.

Technické informace

Výroba dle normy: DIN 30720
Materiál: plech tl. 3 až 6 mm
jakost S 235 JR
Užitná hmotnost: do 9 tun
Objem: 3 až 12 m3
Poptat