Hákové kontejnery - Abroll

Velkoobjemové kontejnery systému ABROLL pro jednoramenné nosiče kontejnerů mají všestranné použití v nejrůznějších hospodářských odvětvích. Jsou určeny pro manipulaci, ukládání a přepravu průmyslových a komunálních odpadů, sypkých materiálů, železného šrotu či stavebních hmot. Abroll kontejnery dodáváme v nejrůznějších variantách a velikostech, také ve zpevněném provedení, uzavřené nebo otevřené s různými typy střech. Abroll kontejnery jsou vyráběny dle normy DIN 30 722.1 a splňují tak nejvyšší požadavky, co se týče kvality a spolehlivosti. Kontejnery jsou podle potřeby lakovány v nejrůznějších odstínech barev RAL. Navrhneme i atypické provedení kontejneru, které bude odpovídat individuálním potřebám zákazníka.

Otevřený i v prolamovaném provedení (vymačkávané plechy)

Otevřený Abroll kontejner slouží ke skladování a přepravě stavebních materiálů, komunálních a průmyslových odpadů, železného šrotu a dalších průmyslových hmot.

Uzavřený s odklopnou střechou nebov provedení prolamovaný (z vymačkaných plechů)

Uzavřený Abroll kontejner s odklopnou střechou ovládanou heverem z čelní strany slouží k ochraně uskladněných a přepravovaných materiálů před nepřízní počasí. Možné v provedení s heverem ovládaném hydraulickou pumpou.

Uzavřený dodávámě také se sedlovou střechou, s posuvnou střechou, plachtou nebo sítovými víky

Klecový kontejner

Pro lehké, objemové materiály jako např. plasty, papír apod. je určený odlehčený klecový kontejner s pevnou sedlovou střechou. Stěny jsou provedeny  ze síťoviny 50x50x4 mm, která umožňuje snadnou kontrolu nad obsahem kontejneru. Dvoukřídlá vrata v kombinaci plech/síť.

Plošina

Plošinové Abroll kontejnery slouží především pro transport větších nákladů, jako jsou např. stavební dílce, menší zemědělské a stavební stroje apod. Kontejner lze vyrobit s bočními pažnicemi včetně nájezdových ramp.

Vrata

Jednokřídlá těsněná

Uzavřený nebo otevřený Abroll kontejner s jednokřídlými těsněnými vraty slouží ke skladování a přepravě průmyslových či komunálních odpadů a hmot. Těsněná jednokřídlá vrata zabrání unikání tekutých látek z kontejneru. Kontejner je vhodný např. pro převoz hliníkových špon s olejovou emulzí.

Výklopná

Uzavřený nebo otevřený Abroll kontejner s výklopnými vraty slouží ke skladování a přepravě stavebních materiálů, průmyslových či komunálních odpadů, a dalších průmyslových hmot. Klapka usnadňuje vyklápění sypkých materiálů nebo stavebních sutí.

Technické informace

Výroba dle normy: DIN 30 722.1
Podací hák: výška háku: 1570 mm
průměr háku: 50 mm
materiál - jakost: S355
Ližiny: materiál: INP 180
jakost: S 235 JR
vzdálenost: 1060 mm
Čelo: materiál: plech tl. 3mm
jakost: S235JR
Podlaha: materiál: plech tl. 4mm
jakost: S235JR
Užitná hmotnost: do 20 tun
Objem: 8 až 49 m3
Užitná hmotnost: do 15 tun
Poptat